U poslednjoj proveri Mladosti GAT pred povratak kući: Ubedljiva pobeda „gatovaca“

Dnevnik 16.02.2024  |  Dnevnik.rs

Na samom završetku priprema koje su u protekle dve nedelje odradili u Umagu, fudbaleri Mladosti GAT odigrali su i četvrtu, poslednju trening utakmicu, u kojoj im je rival bila ekipa slovenačkog Primorja, član druge lige te zemlje i u kojoj su slavili sa 3:0. Ekipa trenera Dušana Bajića ostvarila je i treću pobedu, uz jedan poraz i pokazala da spremno dočekuje nastavak prvenstva.

Prvih 45 minuta Novosađani su odigrali veoma dobro, bili mnogo bolji rival, dominirali i postigli tri gola. Već u 3. minutu, posle udarca Bjeloša, golman Macan je odbio loptu, na koju je natrčao Šušnjar i smestio je u mrežu. Nije se dugo čekalo na drugi gol, jer je u 9. minutu s desne strane centrirao kapiten Tanasin, a najaviši u skoku bio je Bjeloš i smestio loptu u „malu mrežu“. Konačno, u 42. minutu, Vukadinović je centrirao pred gol Primorja, gde ju je dočekao