"Svi moraju da budu spremni da igraju": Janis Sferopulos se oglasio posle utakmice Crvena zvezda - Čačak 94

Večernje novosti 16.02.2024  |  Tanjug

TRENER košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je posle utakmice sa ekipom Čačak 94, da računa na sve igrače i da moraju da budu spremni za finalni meč.

Foto: Tanjug Crveno-beli su se plasirali u finale Kupa Radivoja Koraća nakon što su rezultatom 87:52 pobedili ekipu Čačak 94. - Želeo bih da čestitam igračima na utakmici, načinu na koji smo odigrali. Oni su igrali odbranu na specifičan način, postavili su sve igrače u reket i terali su nas na šut sa distance. Od početka druge četvrtine igrali smo bolju odbranu i uz dobra rešenja u napadu došli smo do prednosti. Kada je počela treća četvrtina tražili smo najbolje