Чукарички преокретом до три бода: Брђани са играчем више славили над Железничаром

Хот спорт 17.02.2024

Чукарички је сада четврти је на табели са 35 бодова, док је Железничар на 14. месту са 19 бодова.

Фудбалери Чукаричког победили су на домаћем терену екипу Железничар резултатом 2:1, у утакмици 21. кола Супер лиге Србије. Гости су већу 24. минуту остали са играчем мање пошто је Александар Ђорђевић добио црвени картон, али су и поред тога на полувреме отишли са предношћу пошто је у 44. минуту Дарио Гргић постигао гол за Железничар. Ипак, домаћини су до краја меча стигли до преокрета и однели сва три бода. Марко Доцић изједначио у 74. минуту, а потом је у 87.