Pirova pobeda Liverpula: Ubedljiv trijumf protiv Brentforda ostaje u senci povreda ključnih igrača!

Hot sport 17.02.2024

Klop se nalazi u teškoj situaciji Liverpul dominira na terenu i ostvaruje ubedljivu pobedu rezultatom 4:1 protiv Brentforda u 25. kolu Premijer lige.

Izabranici Jirgena Klopa su demonstrirali svoju moć, a ključni trenuci utakmice obeleženi su promenama i individualnim sjajem pojedinih igrača. Darvin Nunjes je bio taj koji je „otključao“ mrežu domaćina u 35. minutu, postigavši gol na asistenciju Žote. Međutim, minut pre toga, strateg Liverpula bio je primoran na izmenu zbog povrede Kurtisa Džonsa, a umesto njega u igru je ušao Gravenberh. Samo devet minuta kasnije, nova prinudna izmena je usledila, ovog puta Žota