Teodosić vodio Zvezdu do pobede protiv Partizana i trofeja Kupa Radivoja Koraća 85:79 (15:18, 28:26, 25:19, 17:16)

Politika 17.02.2024

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana u niškom "Čairu" igraju finale Kupa Radivoja Koraća.

Partizan serijom poena Kevina Pantera dolazi do prednosti na samom startu utakmice. Već u 6. minutu “crno beli“ su poveli sa 14:7. Ali Zvezda se oporavila i smanjila razliku tako da je prva četvrtina završena 18:15. U drugoj četvrtini otvorila se utakmica, timovi igraju rasterećenije, igra se tečno, napadi se neuobičajeno brzo završavaju. Rezultat 44:43. kraj poluvremena. Ekipi Janisa Sferopulosa pripao je treći period rezultatom 25:19. Crveno-beli boljim