Novi kiks Stare dame - Vlahović pogodio iz penala, Verona zaustavila Juventus (video)

Sportski žurnal 17.02.2024

Junak domaćina pozajmljen igrač Napolija Mihael Folorunšo, postigao je gol i imao asistenciju

Fudbaleri Verone i Juventusa remizirali su u gradu Romea i Julije - 2:2 u utakmici 25. kola italijanske Serije A. Domaćinu je prednost doneo Folorunšo u 11. minutu, volej iskosa sa dvadeset metara, jedva uhvatljiv za kamere, za golmana Ščesnija – neuhvatljiv. Dušan Vlahović postigao je prvi gol za Juventus, u 28. minutu iz penala, koji je dosuđen nakon prekršaja nad Filipom Kostićem. U 52. minutu Folorunšo je bio asistent, a Noslin egzekutor za novu prednost