Tadićev fenerbahče opet iza velikog rivala: Galatasaraju dovoljno poluvreme za pobedu

Večernje novosti 18.02.2024

Galatasaraj je u duelu 26. kola turske Superlige savladao Ankaragudžu u gostima sa 3:0.

FOTO: Tanjug/AP Lider turskog prvenstva, idalje igra sjajno. Ovoga puta su demonstrirali silu u prvom poluvremenu gde su za dva minuta postigli dva gola. Najpre je u 13. minutu mrežu zatresao Kerem Demirbaj, posle kornera koji je izveo Mertens, da bi posle samo jednog minuta igre Davinson Sančez duplirao rezultat. Konačanih 3:0 postavio je Mauro Ikardi iz jedanaesterca. Ovom pobedom Galatasaraj ostao je na čelu tabele sa 69 bodova, dva više od Fenerbahčea. BONUS