Fudbalski "vatromet": Partizanovi debitanti obeležili goleadu za povratak na prvo mesto Superlige Srbije

Večernje novosti 19.02.2024

NA prolećnoj premijeri jedva jedan, sinoć u Humskoj vatromet golova završen sedmom loptom u mreži u poslednjim trenucima utakmice. Partizan se raspucao protiv IMT, ali i pokazao određene defanzivne slabosti koje srećom po crno-bele na kraju nisu bile adekvatno kažnjene, pa se u fudbalskom domu kluba iz Humske slavila i ubedljiva pobeda i golovi čak trojice debitanata - 5:2 (2:0).

FOTO: FK Partizan IMT je bolje otvorio utakmicu, pretio u prvih desetak minuta, ali je prilika Severine, koju je odlično neutralisao Gordić, probudila domaćina. Pre isteka pola časa igre Partizan je stigao do prvog gola pošto je Severina mnogo bolje reagovao iz teže situacije i iskosa udarcem po zemlji zatresao mrežu gostiju. Pet minuta kasnije Saldanja je mesto na terenu prepustio Nikoliću zbog zadobijenog udarca u butinu, a u poslednjim trenucima prvog