Čukarički bolji od partizana u neobičnoj utakmici! Duljaj i Petrić pomešali sastave, meč bez publike rešio jedan gol

Kurir 21.02.2024

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Partizan rezultatom 1:0 u prijateljskom meču, igranom u formatu od dva poluvremena po 30 minuta.

Belo-crni su do pobedničkog gola stigli u 59. minutu, kad je posle centaršuta Stankovića sa leve strane Cvetković odlično primirio loptu i potom rutinski savladao Krunića – 0:1. Partizan – Čukarički 0:1 (0:0) Stadion: SC „Teleoptik“ u Zemunu. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Ivan Stamenković. PARTIZAN: Krunić, Živković, Saničanin, Medina, Janković, Stjepanović, Kanute, Nikolić (od 31. Petrović), Trifunović, Mirčetić, Jovanović. ČUKARIČKI: Kaličanin, Rogan,