Poraz koji ne boli: Milan prošao u osminu finala Lige Evrope, Jović zatresao mrežu Rena (video)

Večernje novosti 22.02.2024

MILAN je izgubio u revanš meču šesnaestine finala Lige Evrope od Rena u Francuskoj sa 3:2. Ipak, ovaj poraz nije uticao na prolaz "rosonera" u naredni fazu drugog po kvalitetu evropskog fudbalskog takmičenja.

FOTO: Tanjug/AP Izabranici Stefana Piolija su prvi meč na "San Siru" dobili sa ubedljivih 3:0, tako da neuspeh na "Roažon Parku" nije toliko strašan. Srpski napadač Luka Jović je na terenu proveo svih 90 minuta i treneru se na poverenju odužio pogotkom koji je postigao u 22. minutu. Drugi gol za Milan bio je delo Rafaela Leaa. pic.twitter.com/Ta92QLdOja — all goals @FootColic 🔴- live stream @GoalSpotHD🔴 (@SharolynU61206) February 22, 2024 Ren je ipak bio taj koji