Golčina džake u leverkuzenu: Bajer srušio Majnc i gazi bez poraza ka tituli! Bajern u velikom problemu!

Kurir 23.02.2024

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na svom terenu Majnc sa 2:1, u meču 23. kola nemačke Bundeslige.

Strelci za Bajer bili su Granit Džaka u trećem i Robert Andrih u 68. minutu. Gol za Majnc je postigao Dominik Kor u osmom minutu. Majnc je od 80. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Džesik Ngankam. Bajer je prvi na tabeli sa 61 bodom, 11 više i utakmicom više od drugoplasiranog Bajern Minhena. Majnc je na 17. mestu sa 15 poena. U narednom kolu, Bajer će gostovati Kelnu, dok će Majnc dočekati Borusiju Menhengladbah. (Beta) Pratite