EP (kval.) - Odlični Dimitrijević nedovoljan Makedoncima, Estonci bolji u Skoplju

Sportske.net 23.02.2024  |  Sportske.net

Prvu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo večeras je upisala i selekcija Estonije.

U okviru prvog kola kvalifikacione Grupe H, Estonija je večeras u Skoplju savladala domaću selekciju Severne Makedonije rezultatom 74:69. Predvođeni raspoloženim Nenadom Dimitrijevićem, Makedonci su tokom prvog poluvremena imali blagu prednost i bili su nešto bolji rival. Ali, u trećoj četvrtini je domaći tim prosuo sve dobro što je uradio u prvih 20 minuta. Estonci su treću deonicu dobili sa 21:10, napravili preokret i do kraja meča nisu ispuštali vođstvo. Kotsar