Zvezda se osvetila Čukaričkom i nastavila poteru za Partizanom: Endiaje blistao, dva penala za crveno-bele

Nova 24.02.2024  |  Autor: Oliver Mijušković

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Čukarički na stadionu "Rajko Mitić" rezultatom 3:0 u meču 22. kola superlige Srbije.

Utakmica je rešena već u prvom poluvremenu, kada je Gelor Kanga bio precizan sa penala, odnosno Šerif Endiaje pogodio nakon lepe i brze akcije za 2:0. U nastavku je Zvezdin napadač iznudio i penal, koji je realizovao Osman Bukari. Zvezda je tako upisala i treću vezanu pobedu u prolećnom delu sezone, te je nastavila poteru za Partizanom, koji je i dalje prvi na tabeli sa bodom više. Čukarički je ostao na četvrtoj poziciji sa 35 poena. Inače, Čukarički je u prvom