Najbolji na svetu doveo sina da gleda mesija: Joveljić „upropastio doživljaj“ malom Stefanu (video) (foto)

Hot sport 26.02.2024

Susret srpskih legendi usred SAD-a Fudbaleri Los Anđeles Galaksija i Intera iz Majamija odigrali su izjednačenu utakmicu sa konačnim rezultatom 1:1, a strelci su bili Dejan Joveljić i Lionel Mesi.

Među posmatračima uživali su Novak Đoković, njegov sin Stefan i Vlade Divac. A post shared by HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Buran je bio tok meča. Puig je propustio penal za domaćine u 13. minutu, ali je Joveljić uspeo da ispravi situaciju u 75. minutu postigavši gol nakon odlične akcije i odbitka. Međutim, Galaksi je morao da se suoči sa izazovom igranja sa igračem manje nakon što je dobio drugi žuti karton u 87. minutu Lionel Mesi je bio ključni igrač