Majstorija Srbina u Italiji: Uroš Račić postigao gol protiv šampiona Serije a (video)

Večernje novosti 28.02.2024

SRPSKI fudbaler Uroš Račić pokazao je da itekako ume da postiže golove. To se najbolje moglo videti na utakmici njegovog Sasuola i Napolija.

FOTO: Tanjug/AP Bivši igrač Crvene zvezde je sjajno pratio let lopte, šutirao iz prve i postigao veoma lep pogodak. Pokušao je taj udarac da zaustavi Aleks Meret, ali paradom je samo ulepšao gol. ‼️🚨GOAL🚨‼️ ⚽️ Uros Racic opens the scoring Sassuolo 1-0 Napoli pic.twitter.com/MXHW70BqUw — Footy Weekly (Banky) (@FootyBanks) February 28, 2024 On je mrežu rivala zatresao u 17. minutu. Ipak, Napoli je uspeo već do poluvremena da preokrene rezultat, pa se na odmor otišlo