UEFA mora da reaguje: Skandal na meču prvenstva u komšiliku, navijači besni zbog nameštaljke! (video)

Hot sport 29.02.2024

Očigledno je da nije sve u redu U nedavnom meču između Dečića i Mladosti iz Donje Gorice u Crnogorskom prvenstvu, došlo je do jednog od najčudnijih trenutaka u fudbalskoj istoriji, kada je srpski fudbaler Bojan Matić postigao gol nakon što se defanzivac Zvonko Ceklić neočekivano sklonio i pustio loptu da prođe ispod njega.

Ovaj neobičan trenutak dogodio se u trećoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, kada je Bojan Matić imao priliku za šut sa 10-11 metara. Umesto da pruži otpor, Ceklić je iznenadjujuće poskočio i pustio loptu da prođe pored njega, omogućavajući Matiću da postigne gol i donese Dečiću prednost od 3:0. Komentator na utakmici izrazio je nevericu zbog ovog bizarnog trenutka, pitajući se o razlozima Ceklićeve neobične reakcije. Na društvenim mrežama se brzo šire