Pavkov srušio Napredak: Čukarički teškom mukom nakon preokreta slomio Čarapane! (video)

Hot sport 01.03.2024

Jedna veoma zanimljiva utakmica Fudbaleri Čukaričkog su postigli impresivan preokret na domaćem terenu, pobedivši ekipu Napretka rezultatom 2:1 u okviru 23. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

U meču koji je obeležila drama i uzbuđenje, izabranici trenera Gordana Petrića su ostvarili novu pobedu, a junak susreta postao je Milan Pavkov, debitant u Čukaričkom, koji je postigao pobedonosni gol. Prvo poluvreme obeležile su pokušaji sa obe strane, gde je Čuka zapretila preko Mela, pogodivši stativu, dok je Marjanović kod Napretka iz slobodnog udarca zatresao prečku. Ipak, Napredak je poveo golom Bastajića u poslednjim trenucima prvog poluvremena. <span