Izvor: RTV/Sport arhiva vesti 02.03.2024

Crvena zvezda pobedili TSC; Fudbaleri Javora i Vojvodine remizirali u Ivanjici, Partizan bolji od Železničara

RTV 02.03.2024
BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su kao gosti TCS rezultatom 3:1 u meču 23. kola Superlige Srbije. U osmom minutu gost je imao prvu veliku priliku, Gelor Kanga je pogodio prečku. Zvezda je u 30. minutu ostala bez kapitena, Aleksandar Dragović… »
Subotičani ekpresno do pobede u vojvođanskom derbiju

SUBOTICA - Odbojkaši Spartaka su odigrali meč sezone i dominatno trijumfovali protiv Vojvodine koja nije imala odgovor na uverljivu igru domaćih. Subotičani su dominirali u svim elementima igre. Furiozno su stigli nakon nešto više od sat vremena do… »