Zvezda sa dva penala pokorila bačku topolu: Crveno-beli srušili vicešampiona pred "večiti derbi"

Kurir 02.03.2024

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad TSC sa 3:1 (1:0) u meču 23. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su poveli golom Gelora Kange u 36. minutu, a ovom penalu prethodila je intervencija iz VAR sobe posle situacije u kojoj je pred golom domaćeg tima Vulić igrao rukom. Nastavak igre doneo je nešto agresivnijeg domaćina koji je svoju šansu tražio početkom drugog dela igre, a onda je u 61. minutu Pantović glavom doneo izjednačenje u Bačkoj Topoli. Gostima nije trebalo puno da vrate prednost - to se desilo dva minuta kasnije kada je Bukari majstorsi smestio