BL - Dominacija gostiju! Favoriti sigurni, Augsburg dao pet golova za pola sata!

Sportske.net 02.03.2024  |  Sportske.net

Najviše pažnje izazvao je duel u Berlinu, gde je gostovala ekipa Dortmunda koja je savladala domaći Union, bilo je 0:2.

Na vođstvo favorita čekalo se do 41. minuta utakmice, kada je Fulkrug pronašao Adejemija na desnoj strani, a ovaj je ušao u kazneni prostor i iskosa sa desne strane, sa petnaestak metara udaljenosti poslao neodbranjiv projektil u suprotni ugao - prelep gol za 0:1. Pokušavao je trener domaćih Nenad Bjelica da izmenama u nastavku meča pronađe postavu koja bi mogla da uzvrati ''milionerima'', ali u tome nije uspeo, Dortmund je znalački čuvao minimalnu prednost, a na