Pa šta je ovo bilo na Mestalji? Realu sa "konopaca" sudija poništio pobedu, "negativac" Vinisijus doneo "samo" bod!

Sportske.net 02.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Valensije i Real Madrida remizirali su rezultatom 2:2, u 27. kolu španske La Lige.

Neverovatan meč smo gledali na "Mestalji", Real je bio na "kopcima", gubio 2:0 i bio nadigran u prvom poluvremenu, ali se još jednom ove sezone izvukao i sa dva gola Vinisijusa uzeo bod na teškom gostovanju. Ipak, ono zbog čega će se o ovom meču pričati u decenijama koje su ispred nas desilo se 100. minutu, odnosno desetom minutu nadoknade vremena. Džud Belingem je poslao loptu u mrežu Valensije, igrači Reala su slavili pobedu, ali je sudija Hesus Hil Mansano