POLUVREME - "Roletna" Rašforda i bizaran promašaj Halanda za dvostruku nevericu!

Sportske.net 03.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester junajteda vode na "Etihadu" protiv Mančester sitija 0:1 posle prvih 45 minuta.

Kako je počela utakmica, izgledalo je da je samo pitanje trenutka kada ćemo videti vodeći gol za Mančester siti. Potpuna kontrola, prilike maltene od prvog momenta, pritisak, posed... Sve je bilo na strani ekipe Pepa Gvardiole, ali nisu oni bili ti koji su se prvi radovali. Jer je u 8. minutu Andre Onana daleko ispucao loptu, precizno takođe, Bruno Fernandeš je izbegao ofsajd i u razređenoj odbrani rivala vratio loptu ka Markusu Rašfordu koji iz punog trka