Nestvaran kiks golmana: Čuvar mreže Kopenhagena sve podsetio na kardinalnu grešku Damira Kahrimana! (video)

Hot sport 06.03.2024

Jedna izuzetno bizarna greška Fudbaleri Mančester sitija pokazali su izuzetnu dominaciju u prvom poluvremenu revanš meča osmine finala Lige šampiona protiv Kopenhagena.

Već posle devet minuta igre, „Građani“ su stekli značajnu prednost od 3:1, a odluka o plasmanu u četvrtfinale još uvek nije doneta. Prvi gol postignut je u devetom minutu nakon kornera koji je izveo Hulijan Alvarez, a Akanđi je iskoristio priliku i smestio loptu u mrežu. Samo četiri minuta kasnije, Alvarez je ponovio izvođenje kornera, a ovoga puta odlučio se za direktni udarac izvan šesnaesterca. Golman Kopenhagena, Kamla Grabara, imao je loptu u rukama, ali je