Svilar blistao u Rominoj rapsodiji, "petarda" Liverpula u Pragu, Azeri umalo šokirali Bajer!

Sportske.net 07.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Rome ubedljivo su savladali ekipu Brajtona u Rimu rezultatom 4:0 i tako se jednom nogom praktično već našli u četvrtfinalu drugog po jačini evropskog takmičenja.

Odličnu partiju pružio je reprezentativac Srbije Mile Svilar koji je i večeras sačuvao svoju mrežu upisavši tri odbrane, od kojih su dve bile izuzetno važne u prvom poluvremenu. "Vučica" je povela već u 12. minutu kada je Paulo Dibala iskoristio dodavanje Paredesa i matirao Stila, da bi u 43. Romelu Lukaku iskoristio veliku grešku Danka i udvostručio prednost svoje ekipe. Brajton nije imao rešenja za ofanzivu Rome koja je stigla do novog gola u 64. minutu kada je