Makabi očitao lekciju Olimpijakosu u Atini: Slavili i Molde i Lil u Ligi konferencija

Večernje novosti 07.03.2024

Prva četiri duela Lige konferencija odigrana su od 18:45, a zadovoljniji nakon prvog meča osmine finala mogu da budu Makabi, Molde i Šturm.

foto: N. Paraušić Izraelski Makabi je već jednom nogom u četvrtfinalu pomenutog takmičenja, jer je bio silovit na gostovanju Olimpijakosu i slavio sa 4:1. Tim iz Tel Aviva je posle samo devet minuta igre golovima Zahavija i Šahara vodio sa 2:0, da bi El Kabi u 12. minutu vratio domaćinu kakvu-takvu nadu. Ipak, Zahavi je svojim novim golom u 30. minutu najavio ubedljivu pobedu svog tima, da bi u nastavku Perec postavio konačan rezultat. Duel dva bivša prvaka Evrope,