Vojvodina slavila u neverovatnoj završnici: Sin Laneta Jovanovića doneo pobedu Lalama u nadoknadi! Čukarički pao u Lučanima

Kurir 08.03.2024
Vojvodina slavila u neverovatnoj završnici: Sin Laneta Jovanovića doneo pobedu Lalama u nadoknadi! Čukarički pao u…

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu ekipu Voždovca rezultatom 2:1 u 24. kolu Superlige Srbije u neverovatnoj završnici kada je odluku i preokret u poslednjem minutu doneo sin proslavljenog fudbalera Milana Laneta Jovanovića - Lazar Jovanović. Poveo je Voždovac golom Žuniora Flemingsa iz penala u 22. minutu, da bi preokret i pobedu Vojvodini doneli pogocima Mateus Indio u 83. i Lazar Jovanović u šestom minutu sudijske nadoknade vremena. Voždovac je od 78.