(KRAJ) Crvena zvezda - Partizan 2:2: Crveno-beli žale za šansama, a crno-beli zbog vođstva

Euronews 09.03.2024  |  Autor: Euronews

Crvena zvezda - Partizan 2:2 Drugo poluvreme Kraj utakmice, Crvena zvezda i Partizan odigrali su 2:2 (1:1) u 172. večitom derbiju koji se igrao u okviru 24. kola Mozzart bet Superlige.

Strelci Spajić u 44. i Ndjaje u 66. za Zvezdu, a Saldanja u 45+2. i Kalulu u 49. minutu za Partizan. Osam minuta nadoknade 90. minut: Novi neverovatan promašaj Crvene zvezde. Loptu je Mimović prosledio do Ndjajea koji je sa pet metara pogodio igrače Partizana na gol liniji. 85. mintu: Neverovatna scena u petercu Partizana. Nije se znalo ko pokušava da ugura loptu u mrežu Partizana: kKatai, Mimović (prečka), pa na kraju faul za goste. 81. minut: Nova velika odbrana