Ovako je crvena zvezda povela u 172. Večitom derbiju: Spajić iskoristio odbitak i zatresao mrežu Partizana! Video

Kurir 09.03.2024

Fudbaleri Crvene zvezde poveli su u 172. večitom derbiju golom Uroša Spajića u 44. minutu.

Spajić je tako krunisao veliku inicijativu koju su crveno-beli imali tokom prvog poluvremena. Posle kornera golman šut Bukarija je blokiran, lopta je stigla do Spajića koji je iskoristio odbitak za veliku radost navijača crveno-belih boja. Radost crveno-belih trajala je samo dva minuta pošto je Mateus Saldanja u prvom minutu nadoknade vremena izjednačio. Kurir sport Bonus video: 00:25 bakljada delija posle gola na 172. večitom derbiju Pratite Kurir sport na Viberu