Derbi za pamćenje na Marakani: Zvezda i Partizan podelili bodove, četiri gola i crveni karton u ludnici večitih

Nova 09.03.2024  |  Autor: Andrej Jakovljević

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su 2:2 u 172. večitom derbiju na Marakani i 24. kolu Superlige Srbije.

U meču za pamćenje videli smo četiri gola i jedan crveni karton, a Partizan će zbog ovog rezultata ostati prvi na tabeli nacionalnog šampionata. Golove za Crvenu zvezdu postigli su Uroš Spajić u 44. i napadač Šerif Endijae u 67. minutu, dok su za Partizan precizni bili Mateuš Saldanja u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena i Aldo Kalulu u 49. minutu. Meč je obeležio veliki broj promašenih šansi crveno-belih, ali i crveni karton Ksandera Severine u 75. minutu,