Duljaj proglasio HEROJE, otkrio zašto je izveo Natha, pitali su ga i za sudiju...

Sportske.net 09.03.2024  |  Sportske.net

Partizan je posle velike borbe uspeo da izbori remi na Marakani, 2:2 protiv Crvene zvezde koja je večeras propustila pregršt sjajnih prilika. ''Uvek kada ostanete bez igrača, sve se menja što ste zamislili.

Najbolji akteri su bili igrači Zvezde, Partizana i navijači sa obe strane. Utakmica nije bila dosadna, bilo je dosta šansi, više od strane Crvene zvezde. Mi smo imali par igrača koji su izašli na teren bez treninga. Nije lako postići dva gola iz igre na Marakani, oni su davali golove iz prekida. Devedeset minuta plus osam minuta nadoknade se igralo i mogu reći da su igrači Partizana za mene večeras pravi heroji'', rekao je Igor Duljaj na pres konferenciji posle