Нестваран вечити дерби! Ово што су урадили Црвена звезда и Партизан одавно није виђено

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде дочекали су Партизан у 24. колу Моцартбет Суперлиге Србије. У оквиру 172. "вечитог дербија" навијачи на "Маракани" имали су прилике да виде узбудљиву фудбалску представу каква је послала сјајну слику домаћег фудбала у свет, а резултат је био 2:2 (1:1)

ФОТО: М. Вукадиновић У првом полувремену имала је Црвена звезда офанзиву, неколико озбиљнијих шанси, а код гостију се највише истакао голман Александар Јовановић који је најзаслужнији за то што је Партизан до полувремена примио само један гол. Но, кренимо редом... Већ у првом минуту дошло је до прекида меча због бакљаде гостију, да би након тога две добре прилике у уводу дуела имао Шериф Ендиаје, оба пута врхунски је реаговао Јовановић, који је сачувао мрежу