Real deklasirao Seltu i ojačao vodeću poziciju

RTS 10.03.2024

Fudbaleri Reala su ubedljivo nadigrali Seltu sa 4:0 na svom terenu u pretposlednjem meču nedeljnog programa 28. kola i učvrstili vodeću poziciju na tabeli La Lige. Domaćini su bili dominantni u posedu lopte i gol šansama o čemu svedoči i činjenica da su čak dva pogotka zapravo bili autogolovi gostiju.

Od samog početka meča Real je imao inicijativu, a do vodećeg gola su stigli u 21. minutu igre pogotkom Vinisijus Žuniora za 1:0 sa koliko je završeno prvo poluvreme. Već na početku drugog poluvremena Vinisijus je bio ponovo u centru pažnje ali ovoga puta zbog nepreimerenog ponašanja i reakcije na start suparnika. Vinisijus je krenuo u kontru a Oskar Mingesa ga je oborio i mada ga je glavni arbitar kaznio kartonom, fudbaler Reala je krenuo da se obračuna, pa je i on