Propao Al Nasrov projekat od pola milijarde, Ernan Krespo piše istoriju u azijskoj LŠ!

Sportske.net 11.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Al Nasra eliminisani su iz Lige šampiona Azije, pošto je nakon boljeg izvođenja penala bolji bio Al Ain.

U prvom meču Al Ain je slavio 1:0, ali je Al Nasr večeras uspeo da dođe do pobede rezultatom 4:3 i to golom Kristijana Ronalda iz penala u 118. minutu. Ipak, u penal seriji, čak trojica igrača Al Nasra bila su neprecizna, pa je tako klub koji je uložio sigurno pola milijarde što na obeštećenja, što na plate svojih igrača, doživeo krah u Ligi šampiona. Al Ain je i večeras šokirao Al Nasr u prvom poluvremenu, kada je Rahimi postigao dva gola u 28. i 45. minutu i tada