Joveljić daje gol na svakoj utakmici - Dejan od tragičara do junaka (foto, video)

Sportski žurnal 11.03.2024

Ligaški deo sezone trajaće 34 kola. Najboljih sedam u divizijama plasiraće se u plej-of, dok će sedmi i osmi igrati jedan meč baraža za popunu četvrtfinala divizija

Gol protiv Intera (1:1), pa još jedan protiv San Hozea (3:1), a onda je i u trećem kolu MLS lige reprezentativac Srbije Dejan Joveljić bio uspešan, zatresao je mrežu Nešvila (2:2). Dejan Joveljić nije iskoristio jedanaesterac za Galaksi u 18. minutu na gostovanju u Nešvilu. Tim iz prestonice kantrija je to iskoristio da golovima Banbrija iz jedanaesterca u 54. i Jirvuda u 58. povede sa dva gola razlike. Vođstvo domaćina Galaksi je prepolovio u 67. minutu akcijom