Kakav šok u novom pazaru: Vodili su do 94. minuta, a onda je na scenu stupio Nikola Savić! Matićev novi fijasko

Kurir 12.03.2024

Fudbaleri domaćeg Novog Pazara i Voždovca odigrali su nerešeno 2:2 (1:1), u meču 25. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo pogotkom Sejdube Sume u 13. minutu, da bi izjednačenje gostima doneo Rodrigo Vilka devet minuta kasnije. Novu prednost izabranicima Igora Matića doneo je Suma u 55. minutu iz jedanaesterca, da bi Nikola Savić u 94. minutu postavio konačan rezultat, čime je njegov tim prekinuo niz od pet uzastopnih poraza. Meč na Gradskom stadionu pratilo je oko 2.000 gledalaca. Novi trener Pazara, Igor Matić nije uspeo da dođe do tri boda ni na trećem meču "plavih"