Desetostruki šampion Francuske izgubio 8:0, navijači na poluvremenu napustili stadion!

Sportske.net 12.03.2024  |  Sportske.net

Nekadašnji finalista Kupa šampiona i tim koji je deset puta osvajao prvenstvo Francuske, Sent Etjen, doživeo je jednu od najvećih katastrofa u svojoj istoriji.

Danas su gostovali Nici, a konačan rezultat je zaista zabrinjavajući - 8:0 (6:0). Koliko su danas bili loši govori i činjenica da su posle prvih 45 minuta navijači Sent Etjena napustili utakmicu. U prvih deset minuta dva gola u mreži "zelenih", Batubinsika je postigao autogol, da bi Endombele doneo 2:0 u 7. minutu. Do 30. minuta je bilo 4:0 pošto su golove postizali Čo i Mukoko, a do 40. minuta bilo je 6:0 nakon što su golove postigli Gesan i ponovo Mukoko. Ni to

Lesor: "Jedinstveno!"