Izvor: Valjevska posla/Regioni arhiva vesti 14.03.2024
JKP “Vodovod Valjevo” – Obaveštenje za potrošače
Valjevska posla 14.03.2024
Zbog priključenja stambeno – poslovnog objekta u Ulici Vladike Nikolaja na javnu vodovodnu mrežu, danas, u periodu od 8 do 13 časova, bez vode će biti svi potrošači u delu Nušićeve ulice i to između Pantićeve i Ulice Vladike Nikolaja… »
Valis Vega nadomak ostvaranja sna i jadranske vaterpolo elite!
Valjevska posla 14.03.2024
Valjevski Vaterpolo klub Valis Vega ima veliku šansu da ostvari svoj san – plasman u Regionalnu Premier Ligu. Vidrama je potrebno da u okviru Final Four turnira Regionalne A1 lige budu prvi. Na putu ostvarenja tog sna potrebno je da ovog vikenda kao… »
“Ukrojeni mašinarijum” Snežane Petrović u Modernoj galeriji
Valjevska posla 14.03.2024
U subotu, 23. marta 2024. godine, u 12 časova, u Modernoj galeriji Valjevo biće svečano otvorena izložba “Ukrojeni mašinarijum” akademske umetnice Snežane Petrović, profesorke na Akademiji umetnosti (1977). Ovo je prva samostalna izložba… »