Evroliga: Makabi bolji od oslabljene Zvezde, Kolson i Nibo nerešiva enigma za crveno-bele

Danas 15.03.2024  |  A. Pavlović

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u 29. kolu Evrolige od Makabija rezultatom 80:84 (21:17, 26:14, 14:22, 19:31).

Crveno-beli su tako nastavili sa slabim igrama u Evropi ove sezone, a večeras im nije pomogla ni dvocifrena prednost koju su imali tokom prvog poluvremena ponajviše i zbog katastrofalne poslednje četvrtine koju su izgubili sa 31:19. Crvena zvezda je sada na skoru 10-19 i nalazi se na 16. mestu na tabeli, gotovo bez ikakvih šansi da se umeša u borbu za plej-in. Crvena zvezda je bila značajno oslabljena na ovoj utakmici jer trener Janis Sferopulos nije mogao da