Žoc nakon poraza od Barselone: ‘Ovo je igra inteligentnih ljudi koja traži koncentraciju!’

Hot sport 15.03.2024

‘Neverovatno je da nismo uspeli da nađemo igrača u tranziciji.’ Košarkaši Partizana ubedljivo su poraženi u Blaugrani od ekipe Barselone u okviru 29. kola Evrolige rezultatom 94:76.

Generalno loš meč crno-belih koji su na periode izgledali dobro, a na periode poprilično loše. Toliko lakih poena postigli su Katalonci večeras, što između ostalog govori rezultat. Pogledaj rezultate Trener ‘crno-belih’ Željko Obradović je nakon meča za medije izneo utiske. -Čestitam Barseloni na pobedi, odigrali su odličnu utakmicu. Držali smo se tri deonice, ali je poslednja četvrtina presudila. Nismo dobro započeli drugo poluvreme, ali smo imali šansu da se