Bačkotopolčani spremni za severnovojvođanski derbi: Subotičani veliki dužnici
Dnevnik 16.03.2024 | Dnevnik.rs
![Bačkotopolčani spremni za severnovojvođanski derbi: Subotičani veliki dužnici](https://nstatic.net/354/36047354iyyhws.jpg)
Fudbaleri TSC-a su pobedom protiv lučanske Mladosti učvrstili treće mesto na tabeli Superlige Srbije, ali i dalje su željni dokazivanja.
Za to već imaju priliku danas od 18 časova kada se u severnovojvođanskom derbiju, u Subotici, sastaju sa Spartakom (18). „Plavi golubovi“ su veliki dužnici TSC-a, jer su u jesenjem delu sezone pobedili u Bačkoj Topoli (2:0). – Spartak je specifična ekipa, kod kuće gube utakmice, a u gostima osvajaju bodove. Imaju dobrog trenera koji ume da nametne ono što želi, a ekipa ga u tome prati. Kako vreme prolazi sve su bolji i bez sumnje biće neugodan protivnik. Postoji