Real korak bliži tituli: Dva gola Vinisijusa za novi ubedljivi trijumf Madriđana! (video)

Hot sport 16.03.2024

Kraljevi sigurni Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima Osasunu sa 4:2 (2:1), u meču 29. kola španske Primere.

Krenulo je furiozno na „El Sadaru“, jer je Vinisijus posle velike greške Alehandra Katene doveo Real u vođstvo u četvrtom, a već u šestom je Ante Budimir izjednačio. Ipak, već u 18. minutu bilo je 1:2, jer je Dani Karvahal na vrlo neobičan način pogodio nebranjenu mrežu tima iz Pamplone. Trijumf „kraljeva“ potvrdio je Brahim Dijaz u 61. minutu, a pečatirao ga je Vinisijus svojim drugim golom u 64. minutu. Do kraja meča samo je Iker Munjoz u prvom minutu sudijske