Duljaj nezadovoljan bodom u Lučanima

Danas 17.03.2024  |  Beta

Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je da nije zadovoljan bodom protiv Mladosti iz Lučana u današnjoj prvenstvenoj utakmici, ali da se njegova ekipa ne predaje u borbi za titulu. „Ne možemo nikako da budemo zadovoljni rezultatom, po veoma teškom terenu bilo je teško stvoriti prilike.

Ne mogu da kažem da igrači nisu hteli, u mnogim situacijama smo preterivali sa držanjem lopte u nogama. Mi se ne predajemo, idemo dalje“, rekao je Duljaj posle utakmice za televiziju Arena sport. Partizan je odigrao nerešeno 1:1 protiv Mladosti u Lučanima, u utakmici 26. kola Superlige Srbije. Mladost je povela u 44. minutu golom Petra Bojića, a izjednačio je Nemanja Nikolić u 85. minutu. Trener Mladosti Tomislav Sivić rekao je da je njegova ekipa igrala kako joj