Vlahović odigrao jedan od najgorih mečeva u sezoni: Sve je „začinio“ crvenim kartonom! (foto)

Hot sport 17.03.2024

Prilično je bio nervozan Vlahović na ovoj utakmici Srpski napadač Dušan Vlahović, dobio je crveni karton u remiju Juventusa i Đenove (1:1) u nadoknadi vremena drugog poluvremena! Prvi žuti karton dobio je zbog prekršaja, a sudija Đije ga je izrekao.

Međutim, Vlahović nije bio zadovoljan i nastavio je oštro protestovati kod sudije. Sudija nije hteo da to toleriše pa je Vlahoviću pokazao drugi žuti karton, zbog čega je isključen u 93. minutu. A post shared by HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Nervoza Vlahovića nije se smirila ni nakon izlaska s terena, pošto je ljutito dobacio i treneru Alegriju, mahnuvši rukom. Zbog ovoga će propustiti naredni meč Juventusa nakon reprezentativne pauze, protiv Lacija.