Skandal u Španiji i bruka za slavni klub: Igrač usred utakmice nasrnuo na trenera, morali da ih razdvajaju

Nova 17.03.2024  |  Autor: Dušan Marković

Neviđen skandal obeležio je meč 29. kola španskog prvenstva i to na utakmici Sevilje koja je u prošloj deceniji najuspešniji tim ove zemlje nakon Real Madrida i Barselone.

Slavni klub je izgubio utakmicu, ali će mnogo više brideti obrazi zbog jedne scene u drugom poluvremenu. Sevilja je na Ramon Sančez Pishuanu izgubila od Selte sa 2:1 , a ovaj meč obeležila je scena iz 62. minuta kada je napadač domaćih Jusef En Neziri krenuo u obračun sa sopstvenim trenerom. Iako je postigao vodeći gol Sevilje na ovom meču, trener ekipe Kike Sančez Flores odlučio je da posle sat vremena igre povuče sa terena marokanskog napadača.