Zvezda nastavila seriju poraza u Evroligi: Panatinaikos ostao u borbi za drugo mesto, crveno-beli „prosuli“ sve šanse

Nova 20.03.2024  |  Autor: Oliver Mijušković

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u beogradskoj Areni od Panatinaikosa sa 76:89 u okviru 30. kola Evrolige.

Raiffeisen banka, prijatelj košarke. Bez greške u koracima, otvaranje računa za 15 minuta potpuno onlajn. Stvarno može. Ovo je bio Zvezdin šesti uzastopni poraz u Evroligi, dok je PAO ostao u borbi za drugo mesto u elitnom takmičenju na kraju regularnog dela sezone. Crveno-beli su nešto bolje otvorili meč, ali njihov nalet je bio kratkog daha, pa je grčki tim brzo preuzeo inicijativu i onda držao prednost do kraja utakmice. U prvom poluvremenu PAO je uglavnom