Spektakl u Moskvi, ali i poraz Srbije: "Orlovi" bez većih šansi protiv raspoloženih Rusa

Euronews 21.03.2024  |  Autor: Euronews

Prepune tribine "VTB Arene" u Moskvi su dočekale reprezentaciju Srbije koja je na kraju poražena od Rusije 4:0 (2:0) u prijateljskoj utakmici. "Orlovi" su bili bez prave prilike nakon što je Milan Gajić dobio direktan crveni karton u 19. minutu.

Domaćin je priredio bogat program pre meča, a početni udarac je izveo srpski glumac, Miloš Biković koji već izuzetno popularan kako u Srbiji, tako i u Rusiji. Utakmica nije počela dobro po izabranike Dragana Stojkovića. Andrija Živković je u 8. minutu imao dobru priliku da donese prednost "orlovima", ali je njegov šut otišao malo pored stative. Svega 10 minuta nakon toga, usledila je odlična kontra Rusa, a Gajić je povukao Danila Hluševiča i napravio jedanaesterac.