(Poluvreme) velika borba u krcatoj areni: Promašeni ziceri, tenzija i ludih 20 minuta Partizana i Reala! (video)

Hot sport 21.03.2024

Gledamo izuzetno napet i zanimljiv meč Košarkaši Partizana u okviru 31. kola Evrolige dočekali su u krcatoj Štark areni aktuelnog šampiona Evrope, ekipu Real Madrida.

Nakon prvog poluvremena crno-beli imaju minus od dva poena – 31:33 Gledamo izuzetno napet i zanimljiv meč, ali i ne preterano efikasan. Svega ukupno 64 poena viđeno je u prvih 20 minuta utakmice. 😤 @allornunn21 #KKPartizan #EuroLeague #EveryGameMatters @EuroLeague pic.twitter.com/mUOdr3Tp9U — KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) March 21, 2024 Crno-beli su bolje ušli u meč, uspeli su, uz pomoć fenomenalne publike, da odbranom i agresivnošću spuste goste na malo