Šokantan kraj za miloševića: Bosna i Hercegovina posle preokreta u pet minuta izgubila šansu za euro!

Hot sport 21.03.2024

Kraj za komšije Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovina neće se naći na Evropskom prvenstvu, s obzirom da su na domaćem terenu, nakon preokreta, poraženi od Ukrajine – 1:2 Definitivno nesrećan poraz tima koji sa klupe predvodi Savo Milošević.

Njegov tim je bio bolji, naročito u prvom delu, a uspeli su da dođu i do velike prednosti. Nažalost po naše komšije, Ukrajina je za ceo meč napravila dva „krštena“ napada i oba puta su pogodili. Zmajeve je u vođstvo doveo Matvijenko koji je u 57. minutu pogodio sopstvenu mrežu. Ipak, fudbaleri Bosne su nesmotrenim reakcijama u finišu susreta dozvolili rivalu da postigne dva gola i plasira se u finale. Prvo je Jeremčuk u 85. minutu doneo izjednačenje, da bi