Potpuni debakl Srbije u Moskvi: Rusija razbila Piksijeve Orlove, nesmotrenost Gajića prelomila meč!

Kurir 21.03.2024

Fudbaleri Srbije poraženi su od Rusije u Moskvi rezultatom 4:0 u prijateljskoj utakmici u okviru priprema za Evropsko prvenstvo.

Nakon mirnog i izjednačenog početka utakmice desio se detalj koji je prelomio utakmicu. Milan Gajić je skrivio potpuno nepotrebno penal nad Kluševićem i dobio crveni karton kao poslednji igrač odbrane. Rusi su itekako znali da iskoriste brojčanu prednost. Anton Mirančuk je bio siguran sa penala, prednost duplirao Osipenko u 32. minut. Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme. Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi je probao izmenama na poluvremenu ali nije vredelo.