Stojković posle Rusije: Ako već gubimo bolje da to bude u prijateljskoj utakmici

RTS 21.03.2024

Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković je na konferenciji za novinare govorio o razlozima poraza protiv Rusije i tom prilikom je naveo da je crveni karton Milanu Gajiću bio ključni trenutak utakmice.

Fudbaleri Srbije poraženi su u prijateljskom meču od selekcije Rusije u Moskvi 4:0. Srbija je od 19. minuta igrala s igračem manje, jer je Milan Gajić isključen direktnim crvenim kartonom nakon povlačenja protivničkog igrača unutar šesnaesterca kao zadnji igrač u odbrani. "Rusi su odlična ekipa, iskoristili su svoju prednost. Ključni trenutak bio je crveni karton, pa je ruski tim igrao sa prednošću više od 70 minuta. Bio je to sjajan trening meč, ali ne za nas.